Go to Top

CoolSculpting – Yağlardan Ameliyatsız Kurtulun

Şurada Paylaş:

CoolSculpting

Vücudunuzu Kendiniz Biçimlendirmek İster misiniz? Gördüğünüz Siluetinize Hayran Kalacaksınız!

Ameliyatsız İnatçı Yağlardan Kurtulmak Çok Kolay; CoolSculptıng

Diyet ve egzersize dirençli bölgesel fazlalıkları kalıcı olarak yok eden, yağ parçalayıcı etkisiyle silueti biçimlendiren bir teknolojidir ve ameliyatsız olarak çözüm sunar.

Kimlere Uygulanır?

Her yaştaki kadın ve erkeklere uygulanabilir yalnızca kilolu kişilere önerilmez. Özellikle yoğun bir iş hayatının içinde olan kişilerin tercih ettiği ameliyatsız, ağrısız tek seanslık işlemdir. Kişi uygulama sonrası normal hayatına kaldığı yerden hemen devam edebilir.

Nerelere Uygulanır ve Etkilidir?

Çene altı, Göbek, bel, karın, sırt, kalça, diz ve bacakları biçimlendirmekte etkilidir.  CoolSculptıng teknolojisi sayesinde tek bir seansta yağ dokusunun  % 20 ile % 30 oranında azalma sağlanır. Zayıflama uygulaması değil, vücut biçimlendirme yöntemidir.

Nasıl Uygulanır?

CoolSculptıng etki mekanizması tedavi edilen bölgedeki yağ hücrelerinin soğuğa maruz bırakılmaları prensibi üzerine kuruludur. Düşük ısılara maruz kaldığında hücresel bütünlükleri bozulan yağ hücreleri parçalanarak vücuttan atılırlar ( yanlış bilindiği gibi kana karışmazlar vücudun savunma mekanizması tarafından vücuttan atılırlar).

Tedavi Ne kadar Sürer Ve Sonuçları Ne Zaman Kendini Gösterir?

Genellikle tek bir seans yeterlidir ve 45-55 dakika sürer. Tedavinin nihai sonucu altı-yedi hafta sonra ortaya çıkar.

Tedavi Sonrasında Diyet Yapmak Gerekir mi?

Bu uygulamanın en güzel yanlarından biri diyet yapmak zorunda olmamanızdır sadece kilo almamaya özen göstermeniz yeterlidir. Tedavi sonrası yeterli su tüketilmesine özen gösterilmeli.

Gönder