Go to Top

Basında

Şurada Paylaş:

     

Yepyeni Bir Cilt

Sizi hücreleri canlandırarak cildi yenileyen, gençleştiren; yara izleri, yaşlılık ve güneş lekeleri, akne sorunu konusunda etkili bir yöntemle tanıştıralım: Foto Enerji

     

Bahar Aylarında İştahınızı Baskılayacak Tüyolar

Soğuk havaların bitişini kutlarken güneşin gülümsemesi ile birlikte telaşeler de başladı. ”O incecik yaz kıyafetlerine ya giremezsem!” endişesi yetmezmiş gibi bir de kış aylarında açılan iştahı baskılamak, mevsim değişikliği ile birlikte gelen bahar yorgunluğunu atmak sorunu ile karşı karşıyayız.

06.Nisan.2018

  

‘Çene ucu estetiği kişiye göre değişir’

Çene ucu estetiği yüz simetrisi için özellikle kadınların gündeminde. Estetik cerrah Hamidreza Samani “aşırı sivri ve uzun bir çene ucu da, kısa ve geride duran silik bir çene ucu da yüzdeki estetik görünümü bozar” diyor.

03.Nisan.2018

          

“Hızlı Kilo Vermek İçin Sağlığınızdan Olmayın.”

Hızlı kilo vermek hele ki yaz ayları yaklaştıkça her kadının havuz problemi. Diyetisyen Özden Kaçar, “haftada yarım kilo çok iyi bir başlangıç” diyor ve uyarıyor: “Hızlı kilo vermek için sağlığınızdan olmayın.”

22 Mart 2018

Önleyici estetik cerrahi için ideal zaman nedir?

Günümüzde vücudumuzda oluşan kırışıklıklar her bir bireyin ciddi bir şekilde sorunu olmuş durumda. Estetik cerrah Hamidreza Samani, önleyici estetik cerrahi hakkında merak edilenleri açıkladı.

21.Mart.2018

Çok keyifli bir program oldu. Teşekkürler @deryabaykallagulumse @teve2

Dr. Hamidreza Samani (@doktorhamidreza)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gönder